TotalFilm interview

15. března 2014 v 22:05 | Džejn. | samclaflin.blog.cz |  Interviews

(Obrázek je z focení pro Hunger Magazine, ne z TotalFilm shootu)

Sam je uváděn v březnovém čísle TotalFilm, v rozhovoru mluví o The Quiet Ones, Mockingjay, a jeho budoucnosti.

Sam Claflin je chytá oheň. Alespoň ho chytal minulý rok - veze se na vlnách, které si udělal v Pirátech z Karibiku 4 a Sněhurce a Lovci a také se připojil k Hunger Games, ale je bezpečné říci, že opravdu dobře pokračuje v roce 2014.
Hraje v novém Hammer hororu The Quiet Ones, namlouvá si Lily Collins v Brit-com Love, Rosie, vede triller Posh Lone Scherfiga a zakončuje dvoudílným filmem Mockingjay Hladové Hry. Dokonce chce, aby "se vešel do něčeho jiného" do konce roku. Ale je to právě britský horor, který ho aktuálně nejvíce zajímá. "Zoufale jsem se snažil dostat pryč od velkých věcí," šklebí se 27mi letý Brit, "tak jak je mám rád, je tu něco na práci s malou skupinou lidí, co mi skutečně připadá jako týmová práce."
Hraní studenta kameramana který si nahrává na Hammer pásky v 70. letech a užívá si vpád do jednoho ze svých oblíbených žánrů. "Miluji horory. Jsem velký fanoušek filmů jako Paranormal Activity, jen jsem ležel se svou ženou a poslouchal každý zvuk v domě..."
Přesto po dvou měsícíchzavřený v "nejstrašidelnějším domě v historii", hrát trvale vyděšeného je těžší, než to vypadá . "My jsme ne vždy měli zvukové efekty, takže někdy režisér prostě křičel "Skřípání! Bang!" Mimo obrazovku... Bylo to těžké zůstat v přítomném okamžiku!"
Zdaleka děsivější byly fanouškovské reakce, kterým čelil, když se poprvé oznámilo jeho obsazení do role domýšlivého idola Finnicka v The Hunger Games: Catching Fire. "Tentokrát jsem oproštěn od vývěsek!" Směje se, "ale myslím, že jsou tu stále miliony lidí, kterým musím dokázat, že jsem lepší než si myslí. Kam Finnick jde, je tak takové peklo, je to odlišná postava."
"Celý Mockingjay je nový," dodává, "Je to ještě o Katniss překonávající překážku - jenomže překážka je mnohem větší a mnohem obtížnější. Bude to velmi emocionální cesta."
Se čtyřmi filmy v letošním roce, nemá ve svém deníku moc prostoru pro nic jiného - i když se zmínil, že je "trochu připojený" k jednomu projektu jeho vášně, který doufá, že brzy získá - s úsměvem na zvěsti o Star Wars a Aquamanovi. "Hele, já bych byl rád okolo Epizody VII," směje se, "ale myslím, že plán Mockingjay je příliš těsný...", když jste příliš zaneprázdněni na Star Wars, víte, že jste to zvládli.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cassie • leightonmeester-all Cassie • leightonmeester-all | Web | 16. března 2014 v 18:05 | Reagovat

Skvělý rozhovor, škoda jenom, že není delší..:)

2 Ajjinka Ajjinka | Web | 18. března 2014 v 20:00 | Reagovat

Džejn, moc děkuju za překlad, výborně jsem si rozhovor užila! :) Sam je prostě skvělý, pořád je mi ho líto kvůli tomu, čím si prošel, když byl oznámený jako Finnick, ale je skvělé, že se přes to dostal. Horory miluju, takže kdyby neměl ženu, mohli bychom se na ně koukat spolu, takhle nám to asi nevyjde... :D Věřím, že natáčení hororu, který je opravdu pořádný, musí být náročné - teď nemám na mysli takové ty béčkovské sračky, kdy se člověk chytá za hlavu, když vidí, co se na obrazovce děje :D No, těším se :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama