Bleeding Cool interview

11. dubna 2014 v 22:22 | Džejn. | samclaflin.blog.cz |  Interviews


Natáčení hororu musí být zábavný, nebo neskutečný zážitek. Jaké bylo natáčení The Quiet Ones?
Bylo to docela komediální v tom smyslu, že nemáte zvukové efekty, nemáte hudbu, která podkresluje atmosféru a nemáte tento druh napětí. Co jsme ale měli, je režisér [John Pogue], který si rád ušpiní ruce a rozhodl se, že nám nachystá několik zvukových efektů!
Myslím, že tam byly chvíle, kdy jsem s ostatními herci seděl a snažil se nesmát zvukům, které vydával. Bylo to velmi zábavné od začátku do konce, ale byly tam i chvíle, kde si uvědomíte, jak směšně vypadáte, když budete dělat vyděšený obličej - obzvláště když před vámi není nic děsivého!

Věříte v nadpřirozeno?
Řekl bych, že tomu nevěřím, ale jsem tomu otevřený. Nikdy jsem s tím neměl žádné zkušenosti a znám jen mál lidí, kteří je mají, ale víte, jsem si jistý, že se to děje. Můžete jen věřit lidem, kterým ostatní říkají, že jsou hloupí, protože vidí různé věci a potom zní šíleně a někdy jako přítel nechcete, aby... (smích). Ale jo, rád bych veřil, že je život po smrti , a že tyto věci existují, ale jo, kdo ví?

Co Vás zaujalo na tomto konkrétním scénáři?
Myslím, že to bylo tím žánrem a že se mi líbil vývoj mojí postavy napříč filmem a že tomu nevěří. Je to velmi podobné tomu, jak se dívám na život: Nevěřím, dokud nejsem svědkem. Myslím, že film sám o sobě byl docela zvláštní. Postavy se zdály docela přízemní, každá postava je uvěřitelná, což někdy horory nemají tendenci být. Ale také skutečnost, že film měl hodně společného s "Hammer" filmem, mě opravdu přitáhlo do projektu. Dokonce i skutečnost, že se odehrává v 70. letech se mi zalíbila, opravdu jsem si užil zajímavé účesy!

Máte svůj oblíbený horor?
Blair Witch Project zůstává jedním z mých nejoblíbenějších filmů. Byl to první horor, který jsem viděl a opravdu jsem věřil, že tam něco bylo. Vzpomínám si na jejich reklamní kampaň, kde byl jen plakát pohřešovaných s těmito třemi postavami, a když jsem viděl záběry připadalo mi to jako něco zcela nového. Nebyly u toho žádná jména, nic. Měl jsem opravdu strach, že tito tři lidé opravdu zemřeli!

Váš další film je něco úplně jiného, Posh, na základě Bullingdon klubu na Oxfordu. Můžete nám o tom něco říct?
Co je skvělé o Posh a o tom, co se mi moc, moc líbilo, je to, že je to tak daleko od světa, kde jsem vyrůstal. Šel jsem do střední školy, mé známky byly velmi průměrné. Nikdy jsem nebyl mezi těmi nóbl a lepšími. Chcete-li hrát postavu, která byla velmi politicky řízená, a ve skutečnosti velmi tmavá a ošklivá, bylo mi skutečným potěšením šlápnout do těchto bot a zažít tento svět. Neviděl jsem film, ale v případě natáčení to bylo něco. Myslím, že to bude velmi zajímavé.

Bylo to vědomé rozhodnutí, snad aby se zabránilo obsazovní do projektů, které se tak liší od Hunger Games ?
Mám rád nové výzvy a rád posouvám hranice a je to první rok, kdy se můžu vyjadřovat k světu a mohu dělat víc než jednu věc. Stejně jako jsem hrál hezké milence ve věcech, jako Piráti z Karibiku a Sněhurka a do jisté míry, v Hunger Games, nepovažuji se za fešáka a nevidím sám sebe, jako hezkého muže (smích). No, myslím, že jsem milý kluk, ale myslím, že je ve mně i temná stránka, a myslím, že Posh mě nechal tuhle mou stránku ukázat, stejně tak, jako mě The Quiet Ones nechalo ukázat jinou stránku mého já.
Myslím, že to je poprvé, co jsem cítil, že jsem se opravdu změnil. Zjistil jsem, že hodně franšízových filmů má tendenci přehlížet postavy. Myslím, že Hunger Games byly opravdu živeny, ale to, co je skvělé o těchto intimních částech a částech charakteru je, že opravdu pochopíte postavu a cítíte se být více uvěřitelný, 3D. Ale jak říkám, Hunger Games opravdu všechno překonaly.

Na co se chystáte?
V současné době pracuji na The Hunger Games: Mockingjay část 1 a 2 střelbu back-to-back, takže jsem velmi zaneprázdněn. Těším se, až lidé uvidí, jak moje postava roste napříč knihami i filmy.
Další film, který mi vyjde po The Quiet One se nazývá Love, Rosie, což je romantická komedie, dobře, romantické dramedy (drama-komedie) - především drama. Vzpomínám si na ředitele, když mi říkal, že je to komedie, a když jsem se snažil vysvětlit příběh někomu jinému, ​​i říkal jsem si, "Oh můj bože, to je opravdu temné, to není ani vtipné!" Ale to znamená, že má komediální momenty, což je skvělé, ale opět velmi odlišné od všeho ostatního, takže je to letos velmi různorodé, bude to velmi vzrušující.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clove Clove | Web | 12. dubna 2014 v 10:59 | Reagovat

Vďaka za preklad rozhovoru, Džejn, veľmi ma potešilo čítať niečo takto od Sama :) Blair Witch Project je jeho obľúbený horror ? Ten som teda nevidela, ale počula som o ňom dosť. Súhlasím so Samom ohľadne toho nadprirodzena, tiež v to úplne neverím, ale zároveň si myslím, že niečo na tom bude. Natáčanie hororu muselo byť super, veľmi rada by som si to vyskúšala. Predza len, hudba a rôzne zvuky a efetky to vždy urobia oveľa hrozivejšie, takže to nemusí byť úplne hrozné, no :D :)

2 R | velvethorse.blog.cz R | velvethorse.blog.cz | Web | 12. dubna 2014 v 14:55 | Reagovat

Ahoj ak chceš prihlás sa do súťaže o najlepší layout http://velvethorse.blog.cz/1404/sutaz-o-najlepsi-layout

3 Cassie • leightonmeester-all Cassie • leightonmeester-all | Web | 12. dubna 2014 v 19:55 | Reagovat

Úžasný rozhovor, Blair Witch mám také v oblibě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama