Norwich Evening News 24

13. dubna 2014 v 5:00 | Džejn. | samclaflin.blog.cz |  Interviews


The Quiet Ones byl vlastně točen v létě, což muselo ztížit zachení ponuré atmosféry a napjatých scén během natáčení?
Bylo to prostě těžké se dívat na vystrašené tváře ostatních kluků každý den po celý den [smích]. Pokaždé, když jste se otočil, viděl jste někoho jiného, jak se tváří vyděšeně a snažil jste se nesmát. Pak tam byl režisér, který dělal zvukové efekty pusou, tak to samo o sobě bylo docela legrační.

V loňském roce jste se oženil s britskou herečkou Laurou Haddock [nejznámnější pro její roli v The Inbetweeners Movie]. Můžeme očekávat, že se spolu někde zahrajete?
My se v práci navzíjem hrozně podporujeme a neustále si navzájem pomáháme učit se texty a chodíme spolu na konkurzy. I když jsem někde jinde ve světě, budeme se učit texty na Skypu. Jsme velmi podporující a je to náš sen [spolupracovat]. Tak jsme se i potkali, v konkurzové místnosti, a snažíme se najít správnou věc.

Jste překvapeni úspěchem, který jste měli tak rychle?
Je to stále něco, co se snažím pochopit. Všechno se stalo tak rychle, že jsem neměl šanci si sednout a říct, "Wow. Co se stalo?"

Co nám můžete říci o vyrůstání v Norwich?
My [má čtyři bratry] neměli těžkou výchovu, ale výchovu velmi volnou. Ve škole jsem měl velmi průměrné známky. Bylo to, jako bychom byli požehnáni v mnoha ohledech, ale zároveň jsme nikdy neměli obrovské množství výsad nebo peněz, ale je to jedna z těch věcí, kde se cítím velmi, velmi požehnaný. Moji rodiče mě přivádějí zpět na zem, v dobrém slova smyslu.

Oni [pomocná učitelka, maminka Sue, a účetní, otec Mark] musí být hrdí?
Na každé premiéře kam jsem ji pozval se maminka ptá "Jsi si jistý, že se za nás nebudeš stydět? Mám si tohle vzít?". Já říkám: " Mami, na tom nezáleží. Jen buď sama sebou". Oni nevědí, jak jsem na ně hrdý, stejně jako mi oni připomínají, jak jsou oni hrdí na mě.

Jste obrovský Norwich City fanoušek. Nechtěl jste být někdy profesionálem?

Nemyslím si, že jsem byl tak dobrý. Můj oblíbený moment ve fotbale je, když Delia Smith [v roce 2005, utíkal po hřišti a rozjížděl dav] křičel "Pojďme si tě vzít!" Jaký hrdina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cassie • leightonmeester-all Cassie • leightonmeester-all | Web | 13. dubna 2014 v 16:41 | Reagovat

Jé, další rozhovor :)
On má manželku?:O To jsem nevěděla..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama